Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' εθνικής

Το πρόγραμμα όλων των ομίλων
Δείτε το πρόγραμμα των αγωνων του πρωταθλήματος της Γ' εθνικής κατηγορίας, όπου συμμετέχει και ο Ηρακλής, που δεν δήλωσε συμμετοχή στην Football League.

Σέντρα την 1η του Οκτώβρη.

Η Επιτροπή Διοργανώσεων σε συνεδρίασή της έκανε αποδεκτά τα αιτήματα συμμετοχής των σωματείων ΑΕΠ Ηρακλής και ΑΕ Καρίτσας, τα οποία τοποθέτησε στον 2ο όμιλο, καθώς και το αίτημα αποχώρησης του σωματείου Ποσειδών Νέων Πόρων, που επίσης είχε τοποθετηθεί στον 2ο όμιλο της διοργάνωσης.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Αετός Ορφανού
Καβάλα – Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Προσκηνυτών
Ελπίδα Σκουτάρεως – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
2η αγωνιστική
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σκουτάρεως
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Δόξα Προσκηνυτών
3η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Καβάλα – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σκουτάρεως – Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Αετός Ορφανού
Δόξα Προσκηνυτών – Άρης Αβάτου
4η αγωνιστική
Καβάλα – ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Ελπίδα Σκουτάρεως
Νέστος Χρυσούπολης – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προσκηνυτών
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού
5η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης
Ελπίδα Σκουτάρεως – Καβάλα
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Δόξα Προσκηνυτών – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
6η αγωνιστική
Ελπίδα Σκουτάρεως – ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Καβάλα – Δόξα Προσκηνυτών
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Άρης Αβάτου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
7η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Δόξα Προσκηνυτών – Ελπίδα Σκουτάρεως
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Καβάλα
Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
8η αγωνιστική
Δόξα Προσκηνυτών – ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σκουτάρεως – Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
9η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Άρης Αβάτου
Αετός Ορφανού – Δόξα Προσκηνυτών
Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σκουτάρεως
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Καβάλα
10η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – ΑΕ Διδυμοτείχου
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Προσκηνυτών – Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ελπίδα Σκουτάρεως – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Ορφέας Ξάνθης – Καβάλα
11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Ορφανού
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Άρης Αβάτου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Προσκηνυτών
Καβάλα – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σκουτάρεως

2ος όμιλος

1η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας 14 Πιερικός
ΑΕ Καρίτσας 13 Ηρακλής
Μακεδονικός 12 Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας 11 Καμπανιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 9 Νάουσα
Κιλκισιακός
2η αγωνιστική Α/Α
Κιλκισιακός 1 Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 4 Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά 6 ΑΕ Καρίτσας
Πιερικός 7 Μακεδονικός
Ηρακλής 8 Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας 9 Νάουσα
Καμπανιακός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΟ Καρδίας
3η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 4 Εδεσσαϊκός
ΑΟ Καρδίας 3 Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
Νάουσα 14 Πιερικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 13 Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας 11 Καμπανιακός
Μακεδονικός
4η αγωνιστική Α/Α
ΑΟ Καρδίας 1 Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός 6 ΑΕ Καρίτσας
Κιλκισιακός 7 Μακεδονικός
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 8 Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Πιερικός 11 Καμπανιακός
Ηρακλής 12 Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα
5η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 6 ΑΕ Καρίτσας
Μακεδονικός 5 ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας 4 Εδεσσαϊκός
Νάουσα 3 Κιλκισιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
Πιερικός 13 Ηρακλής
Καμπανιακός
6η αγωνιστική Α/Α
Μακεδονικός 1 Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας 8 Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Καρδίας 9 Νάουσα
Εδεσσαϊκός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Κιλκισιακός 11 Καμπανιακός
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 12 Αλμωπός Αριδαίας
ΑΠΕ Λαγκαδά 14 Πιερικός
Ηρακλής
7η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 8 Αγροτικός Αστέρας
Νάουσα 7 Μακεδονικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 6 ΑΕ Καρίτσας
Καμπανιακός 5 ΑΟ Καρδίας
Αλμωπός Αριδαίας 4 Εδεσσαϊκός
Ηρακλής 3 Κιλκισιακός
Πιερικός 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
ΑΠΕ Λαγκαδά
8η αγωνιστική Α/Α
Νάουσα 1 Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός 11 Καμπανιακός
ΑΕ Καρίτσας 12 Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καρδίας 13 Ηρακλής
Εδεσσαϊκός 14 Πιερικός
Κιλκισιακός 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
9η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Καμπανιακός 9 Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας 8 Αγροτικός Αστέρας
Ηρακλής 7 Μακεδονικός
Πιερικός 6 ΑΕ Καρίτσας
ΑΠΕ Λαγκαδά 5 ΑΟ Καρδίας
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 3 Κιλκισιακός
Εδεσσαϊκός
10η αγωνιστική Α/Α
Καμπανιακός 1 Άρης Παλαιοχωρίου
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 12 Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα 13 Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας 14 Πιερικός
Μακεδονικός 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός 3 Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας
11η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 12 Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής 11 Καμπανιακός
Πιερικός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΠΕ Λαγκαδά 9 Νάουσα
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 7 Μακεδονικός
Κιλκισιακός 6 ΑΕ Καρίτσας
Εδεσσαϊκός 5 ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας
12η αγωνιστική Α/Α
Ηρακλής 1 Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας 14 Πιερικός
Καμπανιακός 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
Νάουσα 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας 3 Κιλκισιακός
Μακεδονικός 4 Εδεσσαϊκός
ΑΕ Καρίτσας 5 ΑΟ Καρδίας
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
13η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 14 Πιερικός
ΑΠΕ Λαγκαδά 13 Ηρακλής
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 11 Καμπανιακός
Κιλκισιακός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός 9 Νάουσα
ΑΟ Καρδίας 8 Αγροτικός Αστέρας
ΑΕ Καρίτσας 7 Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας
14η αγωνιστική Α/Α
ΑΠΕ Λαγκαδά 1 Άρης Παλαιοχωρίου
Ηρακλής 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας 3 Κιλκισιακός
Καμπανιακός 4 Εδεσσαϊκός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 5 ΑΟ Καρδίας
Νάουσα 6 ΑΕ Καρίτσας
Αγροτικός Αστέρας 7 Μακεδονικός
Πιερικός
15η αγωνιστική Α/Α
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
Κιλκισιακός 14 Πιερικός
Εδεσσαϊκός 13 Ηρακλής
ΑΟ Καρδίας 12 Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕ Καρίτσας 11 Καμπανιακός
Μακεδονικός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Αγροτικός Αστέρας 9 Νάουσα
Άρης Παλαιοχωρίου

3ος όμιλος

1η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Παραποτάμου
Πανλευκάδιος – Σκουφάς Κομποτίου
Καστοριά – Ερμής Αμυνταίου
Μακεδονικός Φούφα – Νέος Αμφίλοχος
Δόξα Κρανούλας – Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης – Θεσπρωτός
Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας
2η αγωνιστική
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αστέρας Παραποτάμου – Πανλευκάδιος
Σκουφάς Κομποτίου – Μακεδονικός Φούφα
Ερμής Αμυνταίου – Δόξα Κρανούλας
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης – Θεσπρωτός
Ρεπό: Καστοριά
3η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Πανλευκάδιος
Καστοριά – Εθνικός Φιλιππιάδας
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Παραποτάμου
ΑΕ Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου
Θεσπρωτός – Ερμής Αμυνταίου
Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας
4η αγωνιστική
Καστοριά – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Πανλευκάδιος – Μακεδονικός Φούφα
Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας
Αστέρας Παραποτάμου – ΑΕ Λευκίμμης
Σκουφάς Κομποτίου – Τηλυκράτης
Ερμής Αμυνταίου – Νέος Αμφίλοχος
Ρεπό: Θεσπρωτός
5η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα
Δόξα Κρανούλας – Καστοριά
ΑΕ Λευκίμμης – Πανλευκάδιος
Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας
Τηλυκράτης – Αστέρας Παραποτάμου
Ερμής Αμυνταίου – Σκουφάς Κομποτίου
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος
6η αγωνιστική
Δόξα Κρανούλας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης
Καστοριά – Θεσπρωτός
Πανλευκάδιος – Τηλυκράτης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Νέος Αμφίλοχος
Αστέρας Παραποτάμου – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου
7η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης
Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα
Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά
Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος
Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου
8η αγωνιστική
Θεσπρωτός – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Δόξα Κρανούλας – Νέος Αμφίλοχος
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου
Καστοριά – Σκουφάς Κομποτίου

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Παραποτάμου
Ρεπό: Πανλευκάδιος
9η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης
Νέος Αμφίλοχος – Θεσπρωτός
Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Λευκίμμης
Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας
Αστέρας Παραποτάμου – Καστοριά
Πανλευκάδιος – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα
10η αγωνιστική
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Τηλυκράτης – Ερμής Αμυνταίου
Θεσπρωτός – Σκουφάς Κομποτίου
Δόξα Κρανούλας – Αστέρας Παραποτάμου
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Φιλιππιάδας
Καστοριά – Πανλευκάδιος
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης
11η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ερμής Αμυνταίου
Σκουφάς Κομποτίου – Νέος Αμφίλοχος
Αστέρας Παραποτάμου – Θεσπρωτός
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Λευκίμμης
Πανλευκάδιος – Δόξα Κρανούλας
Μακεδονικός Φούφα – Καστοριά
Ρεπό: Τηλυκράτης
12η αγωνιστική
Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Νέος Αμφίλοχος – Αστέρας Παραποτάμου
Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας
Θεσπρωτός – Πανλευκάδιος
ΑΕ Λευκίμμης – Καστοριά
Δόξα Κρανούλας – Μακεδονικός Φούφα
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου
13η αγωνιστική

Αστέρας Παραποτάμου – Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός Φιλιππιάδας – Ερμής Αμυνταίου
Πανλευκάδιος – Νέος Αμφίλοχος
Καστοριά – Τηλυκράτης
Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός
ΑΕ Λευκίμμης – Δόξα Κρανούλας
Ρεπό: ΑΕΠ Καραγιαννίων

4ος όμιλος

1η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Θήβα – ΑΟ Σελλάνων
ΑΠΟΚ Βελούχι – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου – Ρήγας Φεραίος
Διγενής Νεοχωρίου – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΝΠΣ Βόλος – Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρός
2η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρός – Οπούντιος Μαρτίνου
Αχιλλέας Φαρσάλων – Θήβα
ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – Διγενής Νεοχωρίου
Ρήγας Φεραίος – ΝΠΣ Βόλος
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι
3η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Θήβα
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΓΣ Αλμυρός
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Φαρσάλων
ΝΠΣ Βόλος – ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου
4η αγωνιστική
ΑΠΟΚ Βελούχι – Οπούντιος Μαρτίνου
Θήβα – Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Αστέρας Ιτέας
5η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Βόλου
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΠΟΚ Βελούχι
ΝΠΣ Βόλος – Θήβα
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρός
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος
6η αγωνιστική
Διγενής Νεοχωρίου – Οπούντιος Μαρτίνου
Νίκη Βόλου – ΝΠΣ Βόλος
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αστέρας Ιτέας
Θήβα – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΓΣ Αλμυρός – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων
7η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – ΝΠΣ Βόλος
Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Νίκη Βόλου
Ρήγας Φεραίος – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ολυμπιακός Βόλου – Θήβα
ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρός
Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων
8η αγωνιστική
Αστέρας Ιτέας – Οπούντιος Μαρτίνου
ΝΠΣ Βόλος – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διγενής Νεοχωρίου – Ρήγας Φεραίος
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΑΟ Σελλάνων

ΓΣ Αλμυρός – Αχιλλέας Φαρσάλων
Ρεπό: Θήβα
9η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΠΟΚ Βελούχι
Θήβα – ΓΣ Αλμυρός
Ρεπό: Νίκη Βόλου
10η αγωνιστική
Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Νίκη Βόλου – ΓΣ Αλμυρός
ΑΠΟΚ Βελούχι – Θήβα
Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος
11η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρός – ΝΠΣ Βόλος
Θήβα – Διγενής Νεοχωρίου
Νίκη Βόλου – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου
12η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΓΣ Αλμυρός
Αστέρας Ιτέας – Θήβα
ΝΠΣ Βόλος – ΑΠΟΚ Βελούχι
Διγενής Νεοχωρίου – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου
13η αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρός – Ολυμπιακός Βόλου
Θήβα – Ρήγας Φεραίος
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αμβρυσσέας Διστόμου
Νίκη Βόλου – Αστέρας Ιτέας
ΝΠΣ Βόλος – Διγενής Νεοχωρίου
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

5ος όμιλος

1η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτης – Πανηλειακός
Αστέρας Αμαλιάδας – Παλληξουριακός
Καλαμάτα – Αχαϊκή
Λεωνίδιο – Ζάκυνθος
2η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέικων – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτης
Παναρκαδικός – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανηλειακός – Καλαμάτα
Παλληξουριακός – Λεωνίδιο
Ζάκυνθος – Αχαϊκή
3η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – Αστέρας Βλαχιώτης
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνέικων
Καλαμάτα – ΠΑΟ Βάρδας
Λεωνίδιο – Παναρκαδικός
Ζάκυνθος – Πανηλειακός
Αχαϊκή – Παλληξουριακός
4η αγωνιστική
Αστέρας Αμαλιάδας – Τσικλητήρας Πύλου
Αστέρας Βλαχιώτης – Καλαμάτα
Διαγόρας Βραχνέικων – Λεωνίδιο
ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος
Παναρκαδικός – Αχαϊκή
Παλληξουριακός – Πανηλειακός
5η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – Καλαμάτα
Λεωνίδιο – Αστέρας Αμαλιάδας
Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτης
Αχαϊκή – Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός – ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός – Παναρκαδικός
6η αγωνιστική
Λεωνίδιο – Τσικλητήρας Πύλου
Καλαμάτα – Ζάκυνθος
Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαϊκή
Αστέρας Βλαχιώτης – Παλληξουριακός
Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός
7η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – Ζάκυνθος
Αχαϊκή – Λεωνίδιο
Παλληξουριακός – Καλαμάτα
Πανηλειακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναρκαδικός – Αστέρας Βλαχιώτης
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων
8η αγωνιστική
Αχαϊκή – Τσικλητήρας Πύλου
Ζάκυνθος – Παλληξουριακός
Λεωνίδιο – Πανηλειακός
Καλαμάτα – Παναρκαδικός
Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Βλαχιώτης – Διαγόρας Βραχνέικων
9η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – Παλληξουριακός
Πανηλειακός – Αχαϊκή
Παναρκαδικός – Ζάκυνθος
ΠΑΟ Βάρδας – Λεωνίδιο
Διαγόρας Βραχνέικων – Καλαμάτα
Αστέρας Βλαχιώτης – Αστέρας Αμαλιάδας
10η αγωνιστική
Πανηλειακός – Τσικλητήρας Πύλου
Παλληξουριακός – Παναρκαδικός
Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνέικων
Λεωνίδιο – Αστέρας Βλαχιώτης
Καλαμάτα – Αστέρας Αμαλιάδας
11η αγωνιστική
Παναρκαδικός – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληξουριακός
Αστέρας Βλαχιώτης – Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας – Ζάκυνθος
Καλαμάτα – Λεωνίδιο

6ος όμιλος

1η αγωνιστική
Προοδευτική – Ιωνικός
Εθνικός – ΑΟ Ζευγολατιού
Πέλοπας Κιάτου – ΑΟ Λουτράκι
Ασπρόπυργος – Ρόδος
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ιάλυσος
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου
2η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου – Προοδευτική
Ιωνικός – Εθνικός
ΑΟ Ζευγολατιού – Ασπρόπυργος
ΑΟ Λουτράκι – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιάλυσος – Ρόδος
Ρεπό: – Πέλοπας Κιάτου
3η αγωνιστική
Προοδευτική – Εθνικός
Πέλοπας Κιάτου – Διαγόρας Ρόδου
Ασπρόπυργος – Ιωνικός
Ιάλυσος – ΑΟ Ζευγολατιού
Ρόδος – ΑΟ Λουτράκι
Ρεπό: ΑΠΟ Κερατσίνι
4η αγωνιστική
Πέλοπας Κιάτου – Προοδευτική
Εθνικός – Ασπρόπυργος
Διαγόρας Ρόδου – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός – Ιάλυσος
ΑΟ Λουτράκι – ΑΟ Ζευγολατιού
Ρεπό: Ρόδος
5η αγωνιστική
Προοδευτική – Ασπρόπυργος
ΑΠΟ Κερατσίνι – Πέλοπας Κιάτου
Ιάλυσος – Εθνικός
Ρόδος – Διαγόρας Ρόδου
ΑΟ Λουτράκι – Ιωνικός
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού
6η αγωνιστική
ΑΠΟ Κερατσίνι – Προοδευτική
Ασπρόπυργος – Ιάλυσος
Πέλοπας Κιάτου – Ρόδος
Εθνικός – ΑΟ Λουτράκι
Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Ζευγολατιού
Ρεπό: Ιωνικός
7η αγωνιστική
Προοδευτική – Ιάλυσος
Ρόδος – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Λουτράκι – Ασπρόπυργος
ΑΟ Ζευγολατιού – Πέλοπας Κιάτου
Ιωνικός – Διαγόρας Ρόδου
Ρεπό: Εθνικός
8η αγωνιστική
Ρόδος – Προοδευτική
Ιάλυσος – ΑΟ Λουτράκι
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Ζευγολατιού
Πέλοπας Κιάτου – Ιωνικός
Εθνικός – Διαγόρας Ρόδου
Ρεπό: Ασπρόπυργος
9η αγωνιστική
Προοδευτική – ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Ζευγολατιού – Ρόδος
Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι
Διαγόρας Ρόδου – Ασπρόπυργος
Εθνικός – Πέλοπας Κιάτου
Ρεπό: Ιάλυσος
10η αγωνιστική
ΑΟ Ζευγολατιού – Προοδευτική
Ρόδος – Ιωνικός
Ιάλυσος – Διαγόρας Ρόδου
ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός
Ασπρόπυργος – Πέλοπας Κιάτου
Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι
11η αγωνιστική
Ιωνικός – ΑΟ Ζευγολατιού
Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Λουτράκι
Εθνικός – Ρόδος
Πέλοπας Κιάτου – Ιάλυσος
Ασπρόπυργος – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ρεπό: Προοδευτική

7ος όμιλος

1η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός – Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός – ΑΟ Χαλκίς
Ταμυναϊκός – Τριγλία Ραφήνας
Αιολικός – ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
2η αγωνιστική
Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Πανθηραϊκός
Ερμής Κιβερίου – Ταμυναϊκός
ΑΟ Χαλκίς – Αιολικός
ΑΕ Ερμιονίδας – Τριγλία Ραφήνας
Ρεπό: – Παναργειακός
3η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – Πανθηραϊκός
Παναργειακός – Θύελλα Ραφήνας
Ταμυναϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας – Ερμής Κιβερίου
Τριγλία Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς
Ρεπό: Αιολικός
4η αγωνιστική
Παναργειακός – Αήττητος Σπάτων
Πανθηραϊκός – Ταμυναϊκός
Θύελλα Ραφήνας – Αιολικός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Χαλκίς – Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας
5η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – Ταμυναϊκός
Αιολικός – Παναργειακός
ΑΕ Ερμιονίδας – Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Χαλκίς – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Ρεπό: Ερμής Κιβερίου
6η αγωνιστική
Αιολικός – Αήττητος Σπάτων
Ταμυναϊκός – ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός – Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός – ΑΟ Χαλκίς
Θύελλα Ραφήνας – Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
7η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – ΑΕ Ερμιονίδας
Τριγλία Ραφήνας – Αιολικός
ΑΟ Χαλκίς – Ταμυναϊκός
Ερμής Κιβερίου – Παναργειακός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Πανθηραϊκός
8η αγωνιστική
Τριγλία Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Χαλκίς
Αιολικός – Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Ταμυναϊκός
9η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Χαλκίς
Ερμής Κιβερίου – Τριγλία Ραφήνας
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας – Ταμυναϊκός
Πανθηραϊκός – Παναργειακός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας
10η αγωνιστική
Ερμής Κιβερίου – Αήττητος Σπάτων
Τριγλία Ραφήνας – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας – Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός – Πανθηραϊκός
Ταμυναϊκός – Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίς
11η αγωνιστική
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ερμής Κιβερίου
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς
Πανθηραϊκός – Τριγλία Ραφήνας
Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας
Ταμυναϊκός – Αιολικός
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

8ος όμιλος

1η αγωνιστική
Ηρόδοτος – ΟΦ Ιεράπετρας
Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Μυλοποτάμου
Ερμής Ζωνιανών – ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΟ Παλαιόχωρας – Κηφισιά
Αιγάλεω – Φωστήρας
Ρεπό: Ηλυσιακός
2η αγωνιστική
Ηλυσιακός – Ηρόδοτος
ΟΦ Ιεράπετρας – Άγιος Ιερόθεος
ΑΕ Μυλοποτάμου – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΠΟ Ατσαλένιος – Αιγάλεω
Φωστήρας – Κηφισιά
Ρεπό: – Ερμής Ζωνιανών
3η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Άγιος Ιερόθεος
Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας
Φωστήρας – ΑΕ Μυλοποτάμου
Κηφισιά – ΠΟ Ατσαλένιος
Ρεπό: Αιγάλεω
4η αγωνιστική
Ερμής Ζωνιανών – Ηρόδοτος
Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ηλυσιακός – Αιγάλεω
ΟΦ Ιεράπετρας – Φωστήρας
ΠΟ Ατσαλένιος – ΑΕ Μυλοποτάμου
Ρεπό: Κηφισιά
5η αγωνιστική
Ηρόδοτος – ΑΟ Παλαιόχωρας
Αιγάλεω – Ερμής Ζωνιανών
Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος
Κηφισιά – Ηλυσιακός
ΠΟ Ατσαλένιος – ΟΦ Ιεράπετρας
Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου
6η αγωνιστική
Αιγάλεω – Ηρόδοτος
ΑΟ Παλαιόχωρας – Φωστήρας
Ερμής Ζωνιανών – Κηφισιά
Άγιος Ιερόθεος – ΠΟ Ατσαλένιος
Ηλυσιακός – ΑΕ Μυλοποτάμου
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας
7η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Φωστήρας
Κηφισιά – Αιγάλεω
ΠΟ Ατσαλένιος – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Μυλοποτάμου – Ερμής Ζωνιανών
ΟΦ Ιεράπετρας – Ηλυσιακός
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος
8η αγωνιστική
Κηφισιά – Ηρόδοτος
Φωστήρας – ΠΟ Ατσαλένιος
Αιγάλεω – ΑΕ Μυλοποτάμου
Ερμής Ζωνιανών – ΟΦ Ιεράπετρας
Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας
9η αγωνιστική
Ηρόδοτος – ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΕ Μυλοποτάμου – Κηφισιά
ΟΦ Ιεράπετρας – Αιγάλεω
Ηλυσιακός – ΑΟ Παλαιόχωρας
Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Ζωνιανών
Ρεπό: Φωστήρας
10η αγωνιστική
ΑΕ Μυλοποτάμου – Ηρόδοτος
Κηφισιά – ΟΦ Ιεράπετρας
Φωστήρας – Ηλυσιακός
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ερμής Ζωνιανών
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιος
11η αγωνιστική
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕ Μυλοποτάμου
Ηλυσιακός – ΠΟ Ατσαλένιος
Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά
Ερμής Ζωνιανών – Φωστήρας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Αιγάλεω
Ρεπό: Ηρόδοτος

ΤΑ ΓΚΟΛ ΤΗΣ SUPERLEAGUE

ΓΡΑΨΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ!

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ ΜΗΝΑ

Ανόητος οπαδός του Παναθηναϊκού εκδιώχθηκε κλωστηδόν από το Καραϊσκάκη (video)

Έδωσε σόου ο Κούγιας (εικόνες)

Αναστάτωση με το ...χάπι γλυκόζης του Μέσι

Λύνονται ως... δια μαγείας τα προβλήματα στον Παναθηναϊκό

Κάλεσε Σιώπη ο Σκίμπε για Γιβραλτάρ

Πέθανε ο Θανάσης Καλογιάννης

Έδιωξε Χάσι ο Μαρινάκης - Με Νικοπολίδη στο Τορίνο ο Ολυμπιακός

Να φωνάξει τον Σκίμπε η ΕΠΟ για ανανέωση συμβολαίου...

Σπάει όλα τα ρεκόρ ο Κούγιας στη Λάρισα: Έδιωξε τον Ματάισεν μετά από 11 ημέρες

Έτοιμη για τη νίκη στην Κύπρο η Εθνική - Σκίμπε: «Εναλλακτική λύση ο Λάζαρος» (video)